Шановні батьки!

Ми раді, що Ваша дитина відвідує наш дитячий садок, з Вашою дитиною працюють кваліфіковані педагоги.

Нагадуємо Вам:

* Прийом дітей здійснюється з 7.00 до 8.30. Своєчасний прихід у дитячий сад - необхідна умова правильної організаціїосвітньо-виховного процесу. Дошкільний заклад працює з 7.00 до 19.00.

* Якщо дитина захворіла, необхідно до 9.00 зателефонувати в дитячий сад і повідомити про її хворобу. Це необхідно, щоб вчасно зняти дитину зхарчуванняі не оплачувати дні, пропущені через хворобу! Замовчування про хворобу дитини може призвести до спалаху захворювання в колективі. Незалежно
від причин, з яких дитина залишилася вдома, одразуповідомте у дитячий садок. Згідно Постанови МОЗ «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короно вірусної хвороби (COVID-19)» від 22.08.2020 № 50 забороняється допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб. У разі виявлення вранці у дитини температури тіла понад 37,2 С та з ознаками респіраторного захворювання дитина залишається вдома. Якщо у дитини на протязі дня виявлено температуру тіла понад 37,2 С, дитина ізолюється до ізолятору та про це повідомляють батьків. Заборонено заходити на територію ЗДО батькам або особам, які їх замінюють, без захисної маски.

* Вихователі готові поспілкуватися з Вами вранці до 8.00 і ввечері після 17.00. В інший час педагог працює з групою дітей, і відволікати його не рекомендується!

* У групі дітям не дозволяється бити і ображати один одного; брати без дозволу особисті речі, в тому числі і принесені з дому іграшки інших дітей; псувати і ламати результати праці інших дітей.

* Дітям не дозволяється "давати здачі", нападати один на одного, це вимога продиктована міркуваннями безпеки кожної дитини.

* Просимо Вас не давати дитині з собою в дитячий сад, цукерки, чіпси, сухарики і т.п.

* Категорично забороняється давати дитині в дитячий сад жувальну гумку.

* Настійливо не рекомендуємо одягати дитині золоті та срібні прикраси, давати з собою дорогі іграшки, а також іграшки які імітують зброю. Вихователь не несе за них відповідальності.

* Щоб уникнути випадків травматизму, батькам необхідно перевірити вміст кишень в одязі дитини на наявність небезпечних предметів.

* Категорично забороняється приносити в дитячий сад гострі, ріжучі скляні предмети (ножиці, ножі, шпильки, цвяхи, дріт, дзеркала, скляні флакони), а також дрібні предмети (намистинки, ґудзики і т.п.), таблетки.

* Перед тим, як вести дитину в дитячий сад, ретельно перевірте зав'язки і застібки на одязі та взутті.

* Слідкуйте за нігтями дитини. Вчасно підстригайте їх. Дайте дитині пару носових хустин: одну для верхнього одягу, іншу – для кімнатного. Навчайте правильно користуватися ними (кашляти, чхати - тільки в хустину, а під час адаптивного карантину в зігнутий лікоть). Діти будуть менше заражати один одного.

* Спірні і конфліктні ситуації потрібно вирішувати у відсутності дітей. Якщо ви не змогли вирішити будь-яке питання з вихователями групи, зверніться до вихователя-методиста або директора.

* Особисто передавати і забирати дитину у вихователя, не порушуючи режим закладу, не передоручати дитину незнайомим особами, особам що не досягли повноліття.

Обов'язки батьків

Батьки (законні представники) зобов'язані:

- Закласти основи інтелектуального, фізичного, морального розвитку дитини в дитячому віці;

- Виконувати Статут закладу в частині, що стосується їх прав і обов'язків;

- Своєчасно оплачувати за харчування дитини в закладі;

- Своєчасно повідомляти про можливу відсутність дитини;

- Сприяти навчальному закладу у вихованні, навчанні та розвитку вихованця;

- Взаємодіяти з закладом в усіх напрямках виховання і навчання дитини.

- Відвідувати загальні та групові збори.

Права батьків

Батьки (законні представники) мають право:

- Захищати законні права та інтереси дитини;

- Вносити пропозиції щодо поліпшення роботи з дітьми, в тому числі організації додаткових (платних) освітніх і медичних послуг;

- Консультуватися з педагогічними працівниками закладу з проблем виховання та навчання.

Порядок справляння плати за харчування дитини

• Оплата батьками (законними представниками) за харчування дитини в закладі за поточний місяць здійснюється у вигляді сплати квитанції не пізніше 20 числа поточного місяця.

• Батьки представляють оплачену квитанцію вихователю.

• У випадку відсутності дитини в дитячому саду батьки повинні прийти за квитанцією і оплатити її, повідомивши про це вихователя.