• Давайте знайомитись

Дошкільний навчальний заклад № 636 розташований в Оболонському районі міста Києва недалеко від станції метро Мінська за адресою проспект Оболонський , 28-Г.

/Files/images/DSC_6050.jpg

Дитячий садок, побудований в 1978 році, вміщує в себе 14 груп. В даний час в дитячому садку працюють 8 груп: 2 групи для дітей від 1,5 до 3 років, 6 груп для дітей з 3 до 6 років.

Сьогодні ДНЗ №636 - це сучасний, але надійний, перевірений часом заклад, якому можна довірити найдороже - дитину! Тут працюють досвідчені педагоги, які допомагають своїм маленьким вихованцям посягнути складну науку життя.

Дитячий садок є муніципальним закладом і працює на основі Державної Навчальної програми для дітей дошкільного віку "Дитина".

Наш дитячий садок - це унікальна система, яка забезпечує догляд, нагляд, харчування, навчання, оздоровлення, розваги. Жодна інша система не виконує стільки функцій одночасно.

У дитячому садочку є музичний і спортивний зали.

Педагоги дитячого садка проводять заняття українською мовою.

У дитячому садку підтримується українська національна культура: проводяться народні українські свята, а також Свято Осені, Новий рік, Свято Весни, Великдень, День Матері, День Вишиванки, Випуск в школу.

Та найбільше ми пишаємося своїми працівниками. Адже кожен з них не просто виконує свої посадові обов'язки, вони живуть дітьми, люблять дітей, роблять все можливе, а іноді й неможливе, щоб малюкам в садочку було комфортно..

У дитячому садочку цінується доброзичливість, затишок і чистота.

Територія дитячого садка - це острівець зелені і затишку.

/Files/images/DSC_6051.jpg